Architektura Warszawy w projektach[ZAPROSZENIE]

To już 21 edycja wystawy „Plany na przyszłość”. Projekty przygotowywanych inwestycji i wizje dalszego rozwoju przestrzennego miasta będzie można oglądać  do 7 czerwca w pawilonie wystawienniczym SARP przy ul. Foksal 2.

„Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach” to ważna i ciekawa wystawa dla wszystkich, którym rozwój Warszawy nie jest obojętny. Ukazuje dynamiczne zmiany zachodzące w naszym mieście i kierunek przyszłych przeobrażeń – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

Na tegorocznej wystawie  zaprezentowanych zostało kilkadziesiąt projektów pracowni architektonicznych.  Można zobaczyć m.in. projekty biurowców, centrów finansowych i handlowych, obiektów sportowych i szkolnych oraz osiedli mieszkaniowych.  Są zaprezentowane również plany zagospodarowania przestrzennego, projekty wyróżnione w konkursach i prace dyplomowe studentów.

Tradycyjnie przygotowano również katalog (w wersji polskiej i angielskiej) a najmłodsi zwiedzający mogą  wziąć udział w rodzinnych warsztatach Akademii Małego Architekta.

Wystawę  można oglądać do  maja do 7 czerwca, w godz. 11.00-19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Źródło : um.waw.pl

fot. www.planynaprzyszlosc.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 + 18 =