Dzień otwarty na stacji C20 Kondratowicza

W niedzielę, 19 września zapraszamy na dzień otwarty na kolejnej stacji rozbudowywanej drugiej linii metra – C20 Kondratowicza.

– Tym razem swoje podwoje przed mieszkańcami otworzy stacja C20 Kondratowicza w dzielnicy Targówek. Serdecznie zapraszam warszawianki i warszawiaków na dzień otwarty, który potrwa od godz. 11.00 do godz. 15.00  – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.

Zwiedzający zejdą na poziom antresoli, gdzie układane są okładziny ścienne. Będzie można zobaczyć, jak montowane są instalacje techniczne podziemnej kolei. Zostaną też zaprezentowane pomieszczenia techniczne i peron pasażerski. 

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest przyniesienie wydrukowanego i podpisanego regulaminu wydarzenia (w załączniku).

Zasady uczestnictwa w dniu otwartym

Wejście na teren stacji będzie wejściem nr X, od strony parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Targówek. Ze względu na stan etapu budowy, nie było możliwe przygotowanie trasy dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, poruszających się na wózkach oraz dzieci wymagających w nich przewożenia. 

Wymagany jest odpowiedni strój:

·         kryte obuwie na twardej podeszwie;

·         długie spodnie;

·         kask ochronny oraz kamizelka odblaskowa (uczestnicy otrzymają na placu budowy).

Zwiedzający nie mogą być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wykonawca ma prawo odmówić wstępu na budowę osobom, których zachowanie wskazuje na stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Może też odmówić zwiedzającemu dalszej wycieczki po placu budowy, jeżeli kierowane przez niego prośby zostaną przez zwiedzającego zignorowane. Wszystkie ograniczenia są tylko i wyłącznie dla bezpieczeństwa zwiedzających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 × 2 =