Fachowcy PGE ze świątecznym prezentem w domach dziecka w całej Polsce

W 22 domach dziecka na terenie całego kraju Mikołaj będzie miał w tym roku twarz Fachowca PGE. W ramach oferty “Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców” PGE postanowiło sprawić świąteczny prezent najmłodszym i dokonać w wybranych placówkach bezpłatnych, kompleksowych napraw.

Zespół specjalistów, w skład którego wchodzą: elektryk, ślusarz, hydraulik, szklarz, technik urządzeń grzewczych i gazowych, dekarz oraz informatyk i serwisant sprzętu RTV lub AGD, dokonuje wszelkich niezbędnych napraw i usprawnień, takich jak udrożnienia instalacji hydraulicznych, uszczelnienia dachów, przegląd sprzętu komputerowego, naprawa pralek, kuchenek, zamków i instalacji elektrycznych. Czas podczas wizyty fachowców umila podopiecznym placówek świąteczny koncert zespołu Recycling Band.

Kampania „Prąd z pomocą fachowców” spotkała się z pozytywnym odbiorem społecznym, a efekty sprzedażowe z nawiązką spełniają nasze oczekiwania. Dziennie podpisujemy bowiem kilkaset nowych umów na sprzedaż energii. W ramach odpowiedzialnego społecznie podejścia do prowadzonej przez nas działalności biznesowej, postanowiliśmy wesprzeć placówki opiekuńcze bezpłatną pomocą naszych fachowców. Mamy nadzieję, że zaoferowane przez nas wsparcie oraz koncerty Recycling Band przyczynią się do stworzenia ciepłej, świątecznej atmosfery podopiecznym domów dziecka w całej Polsce – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Towarzyszący Fachowcom PGE zespół Recycling Band to grupa pięciu muzyków, którzy zagrają na specjalnie przygotowanych instrumentach zrobionych z przedmiotów pochodzących z recyklingu, w tym m.in. urządzeń elektrycznych. Dźwięki wypłyną np. z gitary, której pudło rezonansowe zrobione jest z mikrofali oraz pustego pojemnika na wodę, bębna pralki, który jest elementem perkusji, blendera czy młynka do kawy.

fachowcy_trasa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
28 + 27 =