innogy Polska oferuje „Efektywne ogrzewanie”

innogy Polska wprowadza do swojego portfolio produktowego nową, pilotażową ofertę, w ramach której oferuje kompleksową usługę montażu lub modernizacji urządzeń grzewczych dla domu. W ramach usługi klienci będą mogli skorzystać z analizy potrzeb grzewczych wykonanej przez profesjonalistów, a także zainstalować wysokiej jakości urządzenia renomowanego producenta.

„Efektywne ogrzewanie” to propozycja dla osób, które budują nowy dom, posiadają mieszkanie lub rozważają zmianę obecnego systemu ogrzewania na bardziej ekologiczny i efektywny kosztowo. W ramach zaplanowanego na kilka najbliższych miesięcy projektu pilotażowego, oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic pompy ciepła oraz nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe. Klienci będą mogli także skorzystać z kilku opcji finansowania – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu innogy Polska.

innogy Polska przeanalizowało systemy grzewcze dostępne na polskim rynku i zdecydowało się na zaoferowanie rozwiązań przyjaznych środowisku i efektywnych kosztowo. Nowoczesne kotły gazowe emitują znacznie mniej cząstek stałych niż te opalane węglem, są praktycznie bezobsługowe, a dzięki modulacji mocy zużywają mniej paliwa. Z kolei oferowane pompy pobierają ciepło z otoczenia i dzięki przemianom fizycznym, takim jak sprężanie i rozprężanie, mogą służyć zarówno do podgrzewania wody użytkowej, ogrzewania pomieszczeń zimą i chłodzenia ich latem. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną rozwiązanie to jest praktycznie darmowe w utrzymaniu i stanowi w pełni odnawialne źródło energii.

Podjęcie decyzji i wybór instalacji grzewczej do nowego domu lub wymiana istniejącej może stanowić duże wyzwanie, a jej realizacja – obciążenie finansowe. Dlatego innogy Polska proponuje w swojej ofercie profesjonalne wsparcie doradcy, który pomoże wybrać dogodną formę finansowania.

W ramach możliwie najszerszego wsparcia dla naszych Klientów chcemy zaoferować możliwość zmniejszenia obciążenia finansowego związanego z inwestycją. Dedykowany doradca przeprowadzi Klienta przez cały proces decyzyjny i przedstawi wszelkie opcje w zakresie finansowania – na przykład opcję ulgi podatkowej w wysokości do 53 tysięcy złotych – wyjaśnia Jakub Zajdel, kierownik projektu.

Producentem oferowanych urządzeń jest firma Buderus, która ma ponad 200 letnie doświadczenie na rynku grzewczym. Jej produkty uznawane są za bardzo nowoczesne i bezawaryjne, a także wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Montaż wybranych rozwiązań zapewni doświadczony partner, który od 20 lat z sukcesem zajmuje się tego typu instalacjami.

Oferta „Efektywne ogrzewanie” wpisuje się w misję innogy Polska, tworzenia energetyki zrównoważonej, opartej na odnawialnych źródłach i najnowszych technologiach. Poszerzy ona portfolio produktów i usług przyjaznych środowisku od innogy, takich jak elektryczny car sharing, czy też energia elektryczna z Gwarancjami pochodzenia, wspierającymi producentów OZE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
28 ⁄ 7 =