Komunikacją miejską na Orange Warsaw Festival

3 i 4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbędzie się Orange Warsaw Festival. Na imprezę dowiezie specjalna linia 300 z Metra Wilanowska, a powrót do Metra Ursynów zapewni linia „DO METRA”. W noce z 3 na 4 i z 4 na 5 czerwca metro na pierwszej linii będzie kursowało częściej – co 7-8 minut. Parkingi P+R przy stacjach metra Wilanowska, Ursynów i Stokłosy będą czynne całą dobę.

3 i 4 czerwca Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linie autobusową 300, którą będzie można dojechać na Orange Warsaw Festival. Autobusy będą kursowały co ok. 10 minut, w godzinach 14.30-21.30 na trasie: METRO WILANOWSKA – al. Wilanowska – Puławska – WYŚCIGI.

Po zakończeniu imprezy, ok. godziny 23.30 zostanie uruchomiona linia „DO METRA”, która będzie obsługiwała jednokierunkowo trasę: WYŚCIGI – Puławska – Romera – Surowieckiego – al. KEN – METRO URSYNÓW.

W autobusach linii 300 i „DO METRA” będą obowiązywały bilety ZTM.

Na pierwszej linii metra – w noce z 3 na 4 i z 4 na 5 czerwca – pociągi do godziny 3.15 będą podjeżdżały na stacje co 7-8 minut.

Przystanki autobusowe w zespole przystankowym WYŚCIGI – 3 i 4 czerwca od godziny 14.30 do końca kursowania linii nocnych – będą obowiązywały jako stałe dla wszystkich linii dziennych i nocnych. Dodatkowo dla linii 504 zostanie uruchomiony jako stały przystanek WYŚCIGI 01.

Parkingi P+R Metro Wilanowska, Metro Ursynów i Metro Stokłosy – w noce z 3 na 4 i z 4 na 5 czerwca – będą czynne całą dobę, czyli bez przerwy w godzinach 2.30-4.30. Z parkingów będzie można korzystać zgodnie ze standardowo obowiązującymi zasadami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *