Komunikacyjne Mikołajki z Panią Prezydent

Zastępca Prezydenta Warszawy Renata Kaznowska oraz Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Wiesław Witek wcielili się 6 grudnia w rolę Mikołajów. Pasażerom, którzy wybrali się w podróż specjalnymi liniami mikołajkowymi, rozdawali słodkie niespodzianki.

Pani Prezydent i Dyrektor ZTM wsiedli do zabytkowego tramwaju kursującego na linii na pl. Bankowym. Przy dźwięku granych na saksofonie kolęd obdarowali pasażerów czekoladkami i krówkami. Rozdawali również czerwone mikołajkowe czapki z pomponem oraz zaproszenia na specjalne mikołajkowe imprezy, które odbędą się w sobotę w zajezdni MZA przy ul. Włościańskiej oraz w niedzielę na terenie zajezdni tramwajowej na Woli. Dzieci otrzymały zaś gry planszowe „Monstery” uczące życzliwości w trakcie podróży komunikacją miejską.

Na pl. Narutowicza Mikołajowie przesiedli się do kolejnego tramwaju. Tym razem był to Tramwaj Promocyjny Tramwajów Warszawskich. Pasażerom podróż umilał w nim pianista. Dlatego nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

Przy rondzie de Gaulle’a Pani Prezydent wraz z Dyrektorem ZTM wsiedli do autobusy elektrycznego MZA, który kursował również na specjalnej linii ML. Wszystkich pasażerów witał w nim Mikołaj w towarzystwie renifera. Także i w autobusie linii ML pasażerowie mogli liczyć na słodkie upominki a dzieci na gry z Monsterami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 + 20 =