MARKA PEUGEOT PROPONUJE ROZWIĄZANIA WSPIERAJĄCE OCHRONĘ ŚRODOWISKA

MARKA PEUGEOT PROPONUJE NOWE ROZWIĄZANIA DOTYCZĄCE OBSŁUGI SERWISOWEJ I PRZYCZYNIA SIĘ DO WSPIERANIA OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO W AFRYCE.

Marka Peugeot przyłącza się do akcji wspierającej ochronę środowiska naturalnego w Afryce proponując wszystkim klientom odwiedzającym Autoryzowane Serwisy Peugeot fabrycznie regenerowane części zamienne do naprawy ich samochodów. Każde wykorzystanie takich części przekłada się na zasadzenie jednego drzewa, w ramach rewitalizacji lasów namorzynowych w Senegalu zniszczonych w 25% z powodu nadmiernego wyrębu, suszy i budowy infrastruktury.

Korzyść dla środowiska z tytułu wykorzystywania do napraw części zregenerowanych jest nieoceniona. Ich ponowne wykorzystanie pozwala zaoszczędzić nawet do 80% surowców i do 50% energii potrzebnych do ich wytworzenia. Nie bez znaczenia jest również aspekt finansowy wyboru takich części, gdyż są one nawet o 40% tańsze od fabrycznie nowych, co wiąże się dla klientów ze znacznym obniżeniem kosztów obsługi i napraw samochodu.

Marka Peugeot gwarantuje najwyższą jakość regenerowanych części: wszystkie są sprawdzane, testowane i dopuszczane do sprzedaży przez ekspertów marki Peugeot oraz są objęte taką samą gwarancją jak części fabrycznie nowe. Regeneracja podzespołów odbywa się w znacznym stopniu poprzez wymianę ich elementów na fabrycznie nowe. Części i zespoły regenerowane podlegają identycznym testom jakościowym, jak oryginalne części zamienne. Większość oferty stanowią części i zespoły do napraw mechanicznych pojazdów, ale asortyment jest stale poszerzany między innymi o części elektroniczne.

Inicjatywy takie jak ta, w której uczestniczy marka Peugeot przyczyniły się do przywrócenia ponad 10 000 hektarów senegalskiego lasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 × 21 =