Nissan: Razem płyniemy na tej samej fali

Podążając konsekwentnie ku bardziej zrównoważonej przyszłości, Nissan nawiązuje współpracę z przedstawicielami nowej, obiecującej generacji przedsiębiorców. Firma wyposaża ich w bezemisyjne pojazdy, które usprawniają prowadzenie działalności gospodarczej przy jednoczesnym ograniczeniu jej oddziaływania na środowisko.

Michelle des Bouillons jest zawodową surferką i młodym przedsiębiorcą. Jej firma oferuje wykonane wyłącznie z ekologicznych materiałów deski surfingowe, akcesoria oraz odzież kąpielową. Dzięki w 100% elektrycznym Nissanom e‑NV200 i LEAF może ona w swoim biznesie korzystać z bezemisyjnej mobilności.

Nawiązanie tej współpracy okazało się dla Michelle strzałem w dziesiątkę. „Postawienie na w pełni elektryczną mobilność było dla mnie oczywiste. Surfing przybliża mnie do natury bardziej niż jakikolwiek inny sport, dzięki czemu łatwiej mi zauważyć, jak cenna jest nasza planeta” — wyjaśnia.

Gdy zaczęłam prowadzić firmę, chciałam mieć pewność, że działam zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Wrażenia z jazdy 100‑procentowo elektrycznymi Nissanami e‑NV200 i LEAF są całkowicie naturalne. Obydwa samochody są ciche, bezpieczne i oszczędne — a dodatkowo cieszy mnie świadomość, że nie emitują spalin”.

Hasło Nissana „Electrify the World” [Elektryfikujemy świat] widnieje teraz także na deskach surfingowych i strojach kąpielowych Michelle, która ma nadzieję, że uda jej się przekonać więcej osób do idei zrównoważonego rozwoju i przechodzenia na elektryczność.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michelle. Razem płyniemy na tej samej fali, popularyzując ideę bezemisyjności” — mówi Dmitry Busurkin, regionalny dyrektor sprzedaży w Nissan Automotive Europe.

A to dopiero początek. Nissan liczy na współpracę z coraz większą liczbą osób podobnych do Michelle. „Jest wielu młodych przedsiębiorców, którzy naprawdę chcą wprowadzać pozytywne zmiany i pytają o rozwiązania z zakresu zrównoważonej mobilności” — mówi Busurkin.

Niezawodny, w pełni elektryczny Nissan e‑NV200 to mądry wybór. Pojazd jest objęty 5-letnią gwarancją (oraz 8‑letnią na pojemność akumulatora), a z zasięgiem przekraczającym nieznacznie 300 km w mieście z łatwością zaspokaja potrzeby większości firm. Na ponad 30 000 Nissanów e‑NV200 sprzedanych w Europie prawie 10 000 wydano klientom tylko w 2019 roku.

e‑NV200 40 kWh oferuje zasięg 301 km w miejskim cyklu światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich (WLTP), dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców chcących korzystać ze zelektryfikowanej i zrównoważonej mobilności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
16 ⁄ 2 =