Palma, pisanka, warszawiak i warszawianka

Już niedługo Wielkanoc. Najwyższy czas, aby pomyśleć o dekoracji stołu i wysłaniu kartek z życzeniami do przyjaciół i rodziny.

Zapraszamy do własnoręcznego wykonania świątecznej palmy czy pisanki w warszawskim stoisku wielkanocnym. Będzie one czynne w weekend, 13-14 kwietnia, w godz. 12.00-19.00 na Krakowskim Przedmieściu nad trasą W-Z.

Na miejscu dostępne będą materiały do przygotowania ozdób oraz wiosenno-świąteczne inspiracje.

Zachęcamy także do wysłania życzeń do rodziny, przyjaciół i znajomych. Wierzymy, że pisanie kartek to sztuka, którą warto przypomnieć. Własne, nawet najprostsze słowa pokażą adresatom, że ciepło o nich myślimy. 

Do wszystkich życzeń dołączy się Warszawa, bowiem specjalnie przygotowane kartki pokażą stolicę w świątecznej, wiosennej odsłonie. Na miejscu przybijemy specjalny stempelek i kartka będzie gotowa do wysłania. 

Jedna osoba będzie mogła wysłać bezpłatnie trzy kartki.

A wszystkich najmłodszych zapraszamy na spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem. W specjalnie udekorowanej części namiotu odbywać się będą warsztaty robienia świątecznych dekoracji. W twórczych warsztatach dzieciom pomogą animatorzy. Na koniec będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które wydrukujemy na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
5 ⁄ 1 =