PEUGEOT Cycles na Salonie Samochodowym w Paryżu – premiera czterech nowych rowerów i uruchomienie sprzedaży internetowej

PEUGEOT uruchamia sprzedaż eLC01, miejskiego roweru w stylu neo-retro z gamy LEGEND, z elektrycznym wspomaganiem napędu. Marka przedstawia również trzy światowe premiery rowerów Powertube z wbudowanym akumulatorem: dwa modele trekkingowe, eT01 FS z pełną amortyzacją i eT01 oraz rower szosowy eR02. Rowery będą eksponowane podczas Salonu Samochodowego w Paryżu od 4 października (Dni prasowe 2-3 października). Rowery PEUGEOT są już dostępne w sprzedaży internetowej we Francji.

PEUGEOT eLC01 to miejski rower w stylu neo-retro z elektrycznym wspomaganiem napędu, mający wszystkie cechy potencjalnego bestsellera.

Nowoczesny i zaawansowany technologicznie rower PEUGEOT eLC01 jest wygodny w prowadzeniu dzięki 8-stopniowej przekładni. Jego zasięg może wynieść nawet do 70 kilometrów, a bezpieczną jazdę zapewniają hamulce tarczowe. Zwarta budowa ramy powoduje, że jest zwrotny, siodełko z amortyzowanymi sprężynami gwarantuje wygodę podczas poruszania się po mieście. Praktyczny bagażnik Racktime umożliwia szybkie przymocowanie bagaży na czas jazdy.

Stylistyka neo-retro spod znaku Peugeot Design Lab, która odwołuje się do 130 lat historii marki PEUGEOT Cycles, z pewnością wywoła zachwyt odwiedzających Salon. Konstrukcja ramy typu „mono hauban”, która jednocześnie mocuje tylne koło i bagażnik, przypomina modele rowerów z lat 50., 60. i 70. Potrójny znak lwa na tarczy zębatej przy pedałach, kolory: biały, niebieski, pomarańczowy, zielony i ciemnofioletowy nawiązują do kultowych modeli marki, zaś motyw szachownicy na ramie symbolizuje sportowe dokonania PEUGEOT Cycles.

Rower eLC01 jest uzupełnieniem gamy rowerów PEUGEOT LEGEND i jednocześnie poszerzeniem oferty e-Bikes PEUGEOT. Rower będzie prezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu i dostępny w sprzedaży online u wszystkich dystrybutorów marki PEUGEOT Cycles w cenie 1399 euro brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
26 ⁄ 13 =