PEUGEOT prezentuje nowego SUV-a 2008. To samochód dla wszystkich, którzy są gotowi na nowe doznania z jazdy

PEUGEOT prezentuje nowego SUV-a 2008. To samochód dla wszystkich, którzy są gotowi na nowe doznania z jazdy. 

PEUGEOT proponuje nam ultranowoczesną interpretację intuicyjnego i wszechstronnego samochodu, który doskonale wpisuje się w ekscytującą wizję przyszłości.Wymiary nowego PEUGEOT 2008 są typowe dla SUV-a, a styl przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych samochodów.

Nowy SUV PEUGEOT 2008 jest bogato wyposażony w najnowocześniejsze technologie z nową generacją PEUGEOT i-Cockpit® 3D, który zapewnia efekt immersji. SUV PEUGEOT 2008 proponuje również nowe systemy wspomagania prowadzenia opracowane z wykorzystaniem najlepszego know-how marki.

Klienci mają wolność wyboru pomiędzy trzema różnymi rodzajami napędu: elektrycznym, benzynowym i wysokoprężnym. Każda z tych wydajnych jednostek dostarczy im niezwykle stymulujących doznań z jazdy. 

Świat się zmienia. Nowe wyzwania wymagają nowych odpowiedzi we wszystkich segmentach branży motoryzacyjnej. Marka PEUGEOT, która może się poszczycić 208-letnią historią, mocno angażuje się w transformację energetyczną i proponuje ekscytującą i dającą poczucie bezpieczeństwa wizję przyszłości, której kolejnym elementem jest nowy SUV PEUGEOT 2008. Nowy model pokazuje, że można pogodzić technologię i przyjemność, a samochód ciągle jeszcze może nas zaskakiwać. Zamienia trasę z punktu A do punktu B w podróż i oferuje każdemu tak potrzebną mobilność.

Nowy PEUGEOT 2008 pojawia się w samym sercu segmentu kompaktowych SUV-ów. Wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
24 ⁄ 12 =