RENAULT POLSKA OTWIERA SPRZEDAŻ NOWEGO ESPACE

Renault Polska otwiera zamówienia i przedstawia ceny nowego Renault Espace w Polsce. Nowe Renault Espace będzie dostępne w cenie od 169 900 zł w wersji ZEN z silnikiem Blue dCi 200 EDC.

Renault Espace to kultowy model, który zawsze wyprzedza swoje czasy i nieustannie się zmienia. Piata generacja tego modelu to elegancki crossover o atrakcyjnym designie z wyposażeniem z wyższej półki. Najwyższa i najbardziej elegancka wersja INITIALE pobudza wszystkie zmysły, m.in. dotyk, słuch, zapach i zapewnia niezrównane doświadczenia podczas jazdy. W Polsce wersje INITIALE PARIS TCe 225 EDC FAP oraz INITIALE PARIS Blue dCi 200 EDC są dostępne w cenie 193 400 zł. 

Nowy Espace został wyposażony w nowe technologie EASY DRIVE, które wspomagają kierowcę – m.in. adaptacyjne reflektory LED MATRIX VISION, zapewniające lepsze oświetlenie drogi i większe bezpieczeństwo, oraz EASY PILOT – asystenta jazdy w korku i na autostradzie. Wielofunkcyjny system MULTI-SENSE i 4CONTROL, czyli układ czterech kół skrętnych, sprawiają, że właściwości jezdne nowego Renault Espace można szybko dopasować do indywidualnych potrzeb kierowcy i pasażera. 

2019 – Nouveau Renault ESPACE Initiale Paris


Nowy Espace od 21 maja br. jest dostępny w sprzedaży w Polsce. 

ZEN Blue dCi 200 EDC169 900

INITIALE PARIS TCe 225 EDC FAP 193 400

INITIALE PARIS Blue dCi 200 EDC 193 400

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
7 − 6 =