Stwórzmy inteligentne miasto przyszłości!

W środę, 25 września, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przeglądy technologiczne”, których celem jest prezentacja innowacyjnych i technologicznych rozwiązań z obszaru smart city. Tematem będzie elektromobilność. Czekamy na zgłoszenia.

Spotkanie odbędzie się w godz. 11.00-15.00 w Zodiaku (pasaż Wiecha 4). Miasto zaprasza firmy posiadające rozwiązania w obszarze elektromobilności (infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych, autonomiczne środki transportu i inne) do rejestracji w charakterze prezentującego lub słuchacza. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Cykl otwartych spotkań pn. „Przeglądy technologiczne” jest ważnym forum dialogu między środowiskiem innowacyjnych podmiotów, a samorządem. To doskonała okazja do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych pomysłów i prototypów, dyskusji o technologiach i perspektywach ich zastosowania w przestrzeni miasta. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele  instytucji otoczenia biznesu, organizacji, funduszy inwestycyjnych, korporacji i start-upów oraz samorządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
19 − 7 =