Światowy Dzień Wody 2016: MPWiK zaprasza na piknik [ZAPROSZENIE]

Światowy Dzień Wody to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 22 grudnia 1992, które obchodzone jest corocznie 22 marca. Z tej okazji Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. po raz kolejny zaprasza na rodzinny piknik z okazji Światowego Dnia Wody. Impreza odbędzie się w sobotę 19 marca br. (sobota) o godz. 11:00 na Płycie Desantu przy Bulwarze Flotylli Wiślanej i ul. Solec.

W ogrzewanej hali namiotowej, która stanie na miejscu, organizowane będą konkursy i zabawy dla najmłodszych np. budowanie filtrów i modelu wodociągów. Starsi uczestnicy pikniku będą mogli m.in. razem z przewodnikiem wybrać się na wycieczkę wzdłuż brzegu Wisły, posłuchać porad profesjonalnych dietetyków, dlaczego warto zamienić słodkie napoje na warszawską kranówkę lub wziąć udział w kursie pierwszej pomocy organizowanym przez ratowników PCK. Podczas imprezy odbędą się specjalne pokazy Maszyny Einsteina zbudowanej przez uczestników pikniku oraz zaprezentujemy jak działa mobilne laboratorium MPWiK.

W ramach pikniku uczestnicy będą mogli odwiedzić zabytkową Stację Filtrów. Zwiedzający pojadą na wycieczki specjalnymi autokarami. Wejściówki będzie można odebrać w dniu pikniku na stoisku firmowym MPWiK.

Na zakończenie imprezy o godz.16:00 zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: infrastruktura.um.warszawa.pl, mpwik.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
7 × 12 =