Tajemniczy koncept Renault na ulicach Barcelony

Tajemniczy koncept Renault został dostrzeżony na ulicach Barcelony. Model wygląda jak przedstawiciel motoryzacji przyszłości. Co wiemy o nietypowym prototypie?

Zbliżają się targi motoryzacyjne w Genewie, na których nie może zabraknąć oczywiście marki Renault. Z oficjalnej informacji prasowej wiemy, że na stoisku producenta podczas wystawy będzie można podziwiać nowy koncept. Chodzi o wizję „miejskiego współużytkowanego modelu przyszłości” i to właściwie wszystkie informacje na temat pojazdu, jakie zostały ujawnione oficjalnie. Marka Renault nie pokazała ani jednego zdjęcia swojego konceptu, ale możemy zobaczyć model na pierwszych fotografiach mniej oficjalnie. Tajemnicze, futurystyczne Renault pojawiło się niespodziewanie na ulicach Barcelony. Zdjęcia zostały ujawnione przez użytkownika forum cochespias.net.

Według autora fotografii, pojazd był zdalnie sterowany, a wokół kręciła się ekipa filmowa. Najprawdopodobniej trwały zdjęcia do promocyjnego video. Samochód charakteryzował się dużą przeszkloną powierzchnią i był pozbawiony tradycyjnych drzwi.

Francuska marka ogłosiła, że w roku 2023 wprowadzi na rynek pojazdy z autonomią na poziomie 4. Nowy koncept może być kolejnym krokiem w tym kierunku. Innym przedsmakiem samojezdnego Renault był model Symbioz, który zaprezentowano podczas zeszłorocznego salonu samochodowego we Frankfurcie.

Nowe koncepcyjne Renault to nie wszystko, co marka przygotowała na salon samochodowy w Genewie. Francuski producent zaprezentuje Renault Zoe z nowym silnikiem R110, jednostkę 1.3 Energy TCe dla modeli Captur i Scenic, a także model Talisman w ekskluzywnej wersji i z nowym silnikiem.

Źródło: cochespias.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
22 × 13 =