Warszawski Dzień Energii po raz drugi już 31 maja

31 maja w niedzielę w godz. 11.00 – 18.00, na terenie parku Agrykola w Warszawie, odbędzie się II edycja pikniku naukowo – informacyjnego Warszawski Dzień Energii 2015. Wydarzenie organizowane w ramach imprezy Warszawa Dzieciom będzie poświęcone efektywności energetycznej, ochronie klimatu, energetyce miejskiej oraz zagadnieniom elektrycznego transportu miejskiego Organizatorem jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz Stołeczna Estrada.

Jest to wydarzenie skierowane do szerokiego grona odbiorców, od mieszkańców Warszawy i okolic, studentów, uczniów, poprzez osoby profesjonalnie zajmujące się miejską energetyką odnawialną. Podczas wydarzenia przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. „Warszawski Dzień Energii na stałe wpisał się w warszawski kalendarz – po raz drugi spotkamy się aby pogłębiać naszą wiedzę, nasze zrozumienie problemów energetycznych, ale przede wszystkim aby dobrze się bawić” – podkreśla Leszek Drogosz, Dyrektor Biura Infrastruktury w Urzędzie m.st. Warszawy.

BRAK FILMU http://ursynow.tv/warszawski-dzien-energii-po-raz-drugi-juz-31-maja/

Wydarzenie jest objęte patronatami honorowymi Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Regulacji Energetyki oraz Parlamentarnego Zespół d/s Nowoczesnej Energetyki wraz z Parlamentarnym Zespołem d/s Energetyki Sejmu RP. Wystawcą podczas wydarzenia będzie Ambasada Republiki Federalnej Niemiec będąca „Partnerem dla Klimatu” dla Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *