Warszawskie warsztaty World Cafe

W ramach projektu Feedschools (Finnasowanie rozwoju środowiska i efektywności energetycznej w szkołach), Biuro Infrastruktury m. st. Warszawy zorganizowało warsztaty World Cafe dla przedstawicieli stołecznych szkół. Na spotkanie, które odbyło się 25 lutego 2019 roku
w CZIiTT Politechniki Warszawskiej, zaproszono przedstawicieli warszawskich szkół i ekspertów od efektywności energetycznej.

Moderatorami spotkania byli: Katarzyna Korczak (Pro-Akademia), Maksymilian Kochański (Pro-Akademia), Robert Grudziński (ekspert Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki w Sejmie RP)

Celem projektu Feedschools jest wypracowanie rozwiązań technicznych i finansowych, które pomogą przeprowadzić remonty budynków szkolnych i doprowadzić do niemal zerowego zużycia energii w szkołach. Na bazie przeprowadzonych już audytów energetycznych w wybranych szkołach, będą jeszcze w ww. projekcie opracowywane wstępne plany remontów wraz z obliczeniami śladu węglowego procesu rewitalizacji, jak również wypracowane modele finansowania przedsięwzięć. Projekt skupia się na wykorzystaniu nowych technologii energooszczędnych, jednocześnie weryfikując ich efektywność kosztową oraz możliwości pozyskania w danych regionie finansowania zewnętrznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
8 × 13 =