CITROËN DZIECIOM

W warszawskim Ogrodzie Zoologicznym 8 czerwca już po raz 14. odbył się „Wieczór Marzeń”. Blisko 300 chorych dzieci wraz z rodzinami spędziło w zoo wieczór pełen atrakcji, zabaw i prezentów. Jednym z partnerów tego wydarzenia był Citroën. Czerwony model C3 Aircross krył w swoim bagażniku niespodzianki dla małych gości.

„Wieczór marzeń” to międzynarodowa impreza odbywająca się co roku w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Do ogrodów zoologicznych na całym świecie zapraszane są ciężko chore i niepełnosprawne dzieci wraz z rodzinami, by spędzić popołudnie pełne zabaw i atrakcji. Organizatorem polskiej edycji wieczoru była Fundacja Dziecięca Fantazja, przy współpracy warszawskiego zoo.

Zaproszone dzieci nie mogły się nudzić podczas tej imprezy. Przedstawienia teatralne, wspólne zabawy w tańcu i na dmuchanych zjeżdżalniach, pokazy magicznych sztuczek i żonglerki i oczywiście spotkanie z mieszkańcami zoo – zwierzętami – sprawiły gościom tego wydarzenia wiele radości. Organizatorzy mieli dla nich stosy prezentów i poczęstunków.

Prezenty dla dzieci przygotował także Citroën. Na stoisku marki stanął czerwony C3 Aircross, który w bagażniku krył mnóstwo pluszowych misiów, będących nagrodą w konkursie plastycznym „Podróż marzeń”. Każde dziecko, które narysowało swoją wymarzoną wyprawę otrzymywało maskotkę. Za kierownicą samochodu siedział potężnych rozmiarów miś, główna nagroda dla autora najlepszej pracy.

Kolejna impreza z cyklu „Wieczór marzeń” odbędzie się za rok – już po raz piętnasty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *