Kolejny carsharing w Vooom. Tym razem innogy go dla firm

Największy w Polsce elektryczny carsharing – innogy go – który ma w swojej flocie w stolicy już 500 aut na prąd, nawiązał współpracę z Vooom, aplikacją integrującą operatorów systemów transportu publicznego, carsharingu i mniejszych pojazdów elektrycznych w miastach. Na razie chodzi o pakiety mobilnościowe dla klientów korporacyjnych.
– Konsekwentnie wdrażamy innowacyjne i ekologiczne rozwiązania transportowe w obszarze mobilności współdzielonej. Pracujemy nad tym aby też uruchomić nasze usługi w innych aglomeracjach. Zespół Vooom realizuje podobną wizję rozwoju, dlatego stał się dla nas naturalnym Partnerem – podkreśla Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w Innogy Polska. – Oferta obu firm będzie też rozwijana dla klientów indywidualnych.
W kilku firmach trwają testy wynajmu aut na minuty innogy go! z poziomu aplikacji Vooom, z których mogą korzystać pracownicy tych przedsiębiorstw. Docelowo również samochody dla klientów indywidualnych mają być widoczne w aplikacji.
– Chcielibyśmy zachęcić nie tylko użytkowników indywidualnych, ale również firmy do korzystania z ekologicznych pojazdów. Pokazujemy, że elektromobilność przyczynia się do ograniczenia smogu w mieście, a także pozwala na oszczędzanie na kosztach transportu w firmie. Za jeden samochód służbowy, który jest wykorzystywany do dojazdów z domu do pracy można wykupić 20 Pakietów Mobilności – mówi Włodzimierz Łoziński, CEO Vooom.
Vooom to aplikacja mobilna, która ułatwia szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. Wszystkie samochody, skutery, hulajnogi, rowery i transport publiczny znajdują się w niej na jednej mapie. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemami Android oraz iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 × 16 =