NOWE RENAULT ZOE

Przyjemność z jazdy samochodem z napędem w 100% elektrycznym nabiera nowego wymiaru. Nowa odsłona lidera sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie. Nowe Renault ZOE z mocniejszym silnikiem i większym zasięgiem jest jeszcze lepsze niż kiedykolwiek dotąd. Wyrazista stylistyka nadaje mu mocniejszego charakteru. Nowe ZOE korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które wpływają na komfort użytkownika i dostarczają niezwykłych doznań z jazdy. Przyjemność jazdy samochodem z napędem w 100% elektrycznym nabiera nowego wymiaru!

2019 – Nouvelle Renault ZOE

Wprowadzenie na rynek trzeciej generacji flagowego modelu Renault, uzupełniającego gamę marki z napędem w pełni elektrycznym, jest kamieniem milowym w strategii Grupy, która zakłada rozwój samochodów elektrycznych na szeroką skalę. 

Siedem lat od debiutu tego najlepiej sprzedającego się miejskiego samochodu elektrycznego na rynku europejskim Renault ZOE prezentuje się w nowej odsłonie. Zachwyca większą wszechstronnością, wyższą jakością i nowymi technologiami. Samochód już w wersji podstawowej oferuje najwyższej klasy wyposażenie, zachowując jednocześnie przystępną cenę. 

2019 – Nouvelle Renault ZOE

Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka. Z zewnątrz Nowe ZOE przyciąga silną osobowością, a swoją stylistyką wnosi powiew świeżości w segmencie samochodów miejskich. Wnętrze samochodu zostało zrewolucjonizowane, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort. Jest wzbogacone o nową deskę rozdzielczą. Pod względem technicznym Nowe ZOE jest bardziej ekonomiczne dzięki akumulatorowi o pojemności 52 kWh, który zapewnia zasięg do 390 kilometrów zgodnie z procedurą WLTP*. Oferuje również więcej opcji ładowania dzięki możliwości korzystania z szybkich terminali prądu stałego (DC). Mocniejsza jednostka napędowa, która rozwija moc 100 kW (odpowiednik 135 KM), to gwarancja wspaniałych wrażeń z jazdy.

2019 – Nouvelle Renault ZOE

Nowe Renault ZOE w pełni wykorzystuje technologiczne innowacje i zapewnia dostęp online do usług Renault EASY CONNECT. Systemy wspomagania prowadzenia, 10-calowy wyświetlacz wskaźników i zegarów, system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowy tryb do jazdy po mieście zostały zaprojektowane w taki sposób, aby codzienna jazda była bardziej przyjemna i dostarczała więcej radości.

2019 – Nouvelle Renault ZOE

Będąc pionierem i liderem mobilności elektrycznej w Europie, Renault ma niezrównaną wiedzę w zakresie potrzeb i oczekiwań tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku. Nowe ZOE jest tego najlepszym przykładem.

2019 – Nouvelle Renault ZOE

* Zasięg zgodny z protokołem WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure, w cyklu znormalizowanym: 57% – jazda po mieście, 25% – jazda podmiejska, 18% – jazda autostradą), dla wersji ZOE Life. W trakcie homologacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
19 × 9 =