NOWY CITROËN Ë-JUMPY

– Citroën, wiodący gracz na rynku lekkich samochodów dostawczych od 90 lat, prezentuje dziś wszystkie szczegóły swojego w pełni elektrycznego kompaktowego vana: ë-Jumpy.
– Zgodnie z filozofią „Inspired by Pro”, Citroën opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, czy to z produktami (nowe modele Berlingo Van, Jumpy, Jumper), czy w sieci dealerskiej (np. La Manufacture itp.).
– Ta w 100% elektryczna wersja Jumpy oferuje użytkownikom biznesowym praktyczne rozwiązania problemów związanych z mobilnością w środowisku miejskim (zaostrzenie warunków dostępu do centrów miast), ale także na obszarach wiejskich dzięki zasięgowi wystarczającemu na większość podróży. ë-Jumpy umożliwia wszystkim przedsiębiorcom prowadzenie działalności w nowy sposób, uczestnicząc w transformacji energetycznej. 

Brak kompromisów w zakresie wydajności i funkcji sprawił, że Jumpy odniósł taki sukces, ë-Jumpy zapewnia nowy wymiar komfortu i większego spokoju ducha każdemu handlowcowi:

– Zasięg, który zapewnia spokój podczas wykonywania codziennych zadań;
– 230 km w cyklu WLTP z akumulatorem 50 kWh
– 330 km w cyklu WLTP z akumulatorem 75 kWh

Komfort: brak hałasu i wibracji oraz niezwykle płynny ruch;

Właściwości jezdne w trybie elektrycznym;

Praca bez stresu: swoboda dostępu do stref zamkniętych podlegających limitom emisji CO2;

Przestrzeń ładunkowa pozostaje niezmieniona w porównaniu do wersji z silnikami spalinowymi;

Niższe koszty operacyjne.

Ë-Jumpy pojawi się w salonach w drugiej połowie 2020 roku. Pod koniec roku dołączy do niego w 100% elektryczna wersja Jumpera i Berlingo Van w przyszłym roku. Tak więc od 2021 r. cała flota samochodów użytkowych Citroëna będzie obejmować modele zelektryfikowane wraz z wydajnymi silnikami spalinowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 − 9 =