Polska Izba Gospodarcza Elektromobilności: Walne Zgromadzenie Założycieli

Szanowni Państwo

w związku z dynamicznym rozwojem rynku pojazdów elektrycznych oraz trwającymi pracami legislacyjnymi, które w najbliższych latach kształtować będą zasady funkcjonowania branży, powstaje Polska Izba Gospodarcza Elektromobilności.
Izba będzie jedynym podmiotem funkcjonującym w tej formie prawnej, reprezentującym przedsiębiorstwa zainteresowane działaniem na rynku pojazdów elektrycznych. Formuła izby gospodarczej umożliwia realne możliwości reprezentowania branży w stosunku do organów publicznych.
Powoływana Izba działa na rzecz i w imieniu swoich członków. Naszym podstawowym celem jest działanie na rzecz tworzenia korzystnych warunków dla rozwoju rynku pojazdów elektrycznych, a także umożliwienie i ułatwienie kontaktów pomiędzy podmiotami działającymi w tej branży.
Izba skupiać będzie m. in. przedsiębiorstwa komunikacyjne, operatorów systemów ładowania, przedsiębiorstwa energetyczne, producentów urządzeń i podzespołów do pojazdów, instytucje finansowe, ośrodki badawcze, firmy budowlane i deweloperów, spółki samorządowe, doradców ds. środków unijnych i wiele innych. Dzięki członkostwu w Polskiej Izbie Gospodarczej Elektromobilności Państwa Przedsiębiorstwo uzyska cenne i realne kontakty handlowe oraz wpływ na kształt nowego i perspektywicznego rynku.

Członkowie Izby otrzymają ponadto m. in.:
– dostęp do bezpłatnego udziału w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Izbę,
– reprezentację swoich interesów wobec organów administracji państwowej,
– doradztwo prawne w sprawach związanych z prowadzoną działalnością,
– profesjonalne wsparcie we współpracy narodowej,
– dostęp do sal konferencyjnych i zaplecza biurowego Izby, ułatwiających kontakty handlowe,
– stałą i aktualną informację na temat regulacji prawnych wraz z profesjonalnymi komentarzami.

Inauguracja prac Izby Gospodarczej Elektromobilności będzie miała miejsce w czasie Kongresu Założycielskiego, który odbędzie się
w dniu 17 stycznia 2018r. w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego ul. Jagiellońska 57/59, Aula LK, budynek C(parter) , godz.14.
Prosimy o rejestrowanie się podmiotów uczestniczących w Kongresie Założycielskim Polskiej Izby Gospodarczej Elektromobilności poprzez przesłanie e-maila na adres izba@pigemobi.pl, podając nazwę przedsiębiorstwa, dane kontaktowe (adres i nr telefonu) oraz osobę zgłaszaną do udziału w spotkaniu.
Serdecznie zapraszamy
Komitet Założycielski
Polskiej Izby Gospodarczej Elektromobilności

Więcej informacji pod linkiem:

http://pigemobi.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
24 ⁄ 6 =