RWE Polska wprowadził automatyczne opłaty za prąd

Pierwsze automatyczne e-płatności na polskim rynku energetycznym!

  • RWE Polska pierwszy w Polsce wprowadza w pełni automatyczny system e-płatności
  • Aktywacja usługi jest prosta i jednorazowa, a Klienci w każdej chwili mogą ją anulować

RWE Polska, jako pierwsza spółka energetyczna, udostępnił Klientom możliwość dokonywania w pełni automatycznych e-płatności za rachunki. Do tej pory Klienci mieli możliwość regulowania rachunków przez e-płatności, ale musieli robić to każdorazowo co miesiąc. Teraz Klient kilkoma kliknięciami może zdecydować się na ustawienie automatycznej opłaty za prąd. Zyskuje czas oraz pewność, że rachunki są opłacane terminowo i bez jego dodatkowego każdorazowego zaangażowania. Procedura nie zakłada składania formularzy drogą papierową.

To pionierskie na polskim rynku rozwiązanie, które nie wymaga dodatkowego zaangażowania Klienta, tak jak w przypadku bankowego polecenia płatności – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu. W ramach usługi obsługiwane są wszystkie typy kart płatniczych (debetowych i kredytowych).

Dane niezbędne do aktywacji i płatności są automatycznie generowane i transferowane z e-bok do bramki płatniczej w czasie rzeczywistym. Uprościliśmy także proces weryfikacji i synchronizacji danych o Kliencie, płatnościach i karcie płatniczej. Jest on teraz znacznie bardziej przyjazny i pozwala bezzwłocznie przeprowadzić rejestrację, aktywację usługi i płatność za fakturę – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu.

Szczegółową instrukcję jak skorzystać z automatycznej e-płatności Klienci znajdą po zalogowaniu się na
e-bok.rwepolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *